Vrácení zboží a reklamace

Vrácení zboží

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží. 

V případě, že se rozhodnete odstoupit od kupní smlouvy je potřeba vyplnit formulář a zaslat ho společně se zakoupeným zbožím na naši adresu: Veselá 1212, 696 11 Mutěnice. Formulář je možné také odeslat na e-mailovou adresu info@bobulka.eu a zboží poté zaslat samostatně.

Formulář pro Odstoupení od kupní smlouvy si můžete stáhnout zde.

Vrácené zboží musí být nepoškozeno a neznečištěno. V opačném případě jsme oprávněni náš nárok na takto vzniklou škodu jednostranně započíst při vracení kupní ceny. Náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu nese kupující.

Více informací naleznete v Obchodních podmínkách.

 

Reklamace

V případě, že se zbožím není cokoliv v pořádku, zašlete nám prosím vyplněný Reklamační formulář na naši e-mailovou adresu info@bobulka.eu nebo na adresu Veselá 1212, 696 11 Mutěnice. Po přijetí formuláře Vás budeme kontaktovat a dohodneme se na nejvhodnějším postupu řešení reklamace.

Reklamační formulář si můžete stáhnout zde.

Více informací naleznete v Obchodních podmínkách.

 

reklamace

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení